Studenci kierunku Turystyka i Rekreacja wspierali animację sportową uczestników Festynu z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego i Dnia Dziecka, który odbył się 19 maja br. w ogrodzie CWR "Swoboda". Zadaniem wolontariuszy było zapewnienie dzieciom atrakcji, tj. pokaz i nauka tańca hiszpańskiego, malowanie twarzy, zabawy z chustą Klanza czy warsztaty baniek mydlanych. Studenci świetnie sprawdzili się zarówno w kontakcie z dziećmi, jak i ich rodzicami.

W Festynie wzięło udział ok. 100 dzieci wraz z rodzicami zastępczymi. Wśród atrakcji przygotowanych przez organizatorów znalazły się także warsztaty artystyczne, kącik młodego chemika, stoiska gastronomiczne, loteria oraz mecz piłki nożnej rozgrywany między dziećmi a opiekunami. Nagrody dla zwycięzców meczu wręczyli goście specjalni wydarzenia, piłkarze Lecha Poznań - Dariusz Dudka i Łukasz Trałka.


wolontariusze tir
Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie oraz dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb, korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Użytkownik może kontrolować je za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z niniejszego serwisu internetowego, bez zmiany tych ustawień oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.
OK Nie wyrażam zgody