Z okazji Dnia Dziecka zapraszamy wszystkich pracowników razem z dziećmi na bajkowy festyn, który już w najbliższą środę, tj. 24 maja br. odbędzie się na terenie naszej Akademii. W programie m.in. malowanie twarzy, gry i zabawy sportowo-rekreacyjne, pyszne przekąski oraz atrakcyjne nagrody dla wszystkich uczestników! Konkurencje dopasowane będą do każdej grupy wiekowej.

Impreza rozpocznie się o godz. 15:45 przy bieżni sportowej obok budynku dydaktycznego (w razie niepogody wydarzenie przeniesione zostanie do hali dydaktyczno-sportowej). Uczestników prosimy o zabranie obuwia sportowego.

Zapisy na bajkowy festyn w sekretariacie Katedry Rekreacji u mgr Arlety Stepczyńskiej.

„Witajcie w naszej Bajce”
24 maja br., godz. 15.45 – 18.00
Bieżnia lekkoatletyczna AWF
Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie oraz dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb, korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Użytkownik może kontrolować je za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z niniejszego serwisu internetowego, bez zmiany tych ustawień oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.
OK Nie wyrażam zgody