Znakomity poznański sportowiec i trener – Krzysztof Dziamski, to kolejny wyjątkowy gość, który wygłosi wykład otwarty w naszej Akademii. Spotkanie ze sportowcem odbędzie się w ramach cyklu zajęć „Sport w drugiej połowie życia”, które prowadzi Zakład Lekkiej Atletyki i Przygotowania Motorycznego.

Krzysztof Dziamski zdobywał tytuły mistrza Europy i Polski w skoku o tyczce w kategorii masters. Od wielu lat jest pasjonatem konkurencji lekkoatletycznej i trenerem młodzieży. Pierwsze tyczkarskie kroki stawiał u niego m.in. Piotr Lisek, obecnie rekordzista Polski, pierwszy Polak i jeden z niewielu zawodników na świecie, który pokonał wysokość 6 m.

17 maja br.
godz. 11:15, budynek dydaktyczny, sala 219
Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie oraz dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb, korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Użytkownik może kontrolować je za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z niniejszego serwisu internetowego, bez zmiany tych ustawień oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.
OK Nie wyrażam zgody