W najbliższym czasie zapraszamy studentów i pracowników do udziału w licznych wydarzeniach naukowych – konferencjach, wykładach i festiwalu, które odbędą się w naszej Akademii. Kalendarz eventów poniżej.

10 maja br.
godz. 11.15, sala 219 (budynek dydaktyczny)
Spotkanie z wybitnym poznańskim lekkoatletą i trenerem – Krzysztofem Dziamskim

11 maja br.
godz. 9.30 – 17.30, aula AWF
IX Festiwal Nauki i Kultury Studenckiej AWF Poznań „FeNiKS” 2017
[program wydarzenia]

15 maja br.
godz. 11:00, sala 265 (budynek główny)
Wykład Assist. Prof. Anestisa Divanoglou, PhD pt. „Personal journey as a physiotherapist, lecturer and scientist: from Greece, through Sweden, Bostwana and Australia to Iceland”

18 maja br.
godz. 13.00, sala 023/025 (budynek dydaktyczny)
X Ogólnopolski Konkurs im. E. Piaseckiego „Lekcja wychowania fizycznego realizująca podstawę programową z wykorzystaniem atrakcyjnych form aktywności fizycznej”

godz. 14.00, aula AWF
Konferencja metodyczno-szkoleniowa „Droga do mistrzostwa. Etapizacja procesu szkolenia sportowego na przykładzie zespołowych gier sportowych – założenia systemowe”. Z prelekcjami wystąpią Marcin Dorna – Selekcjoner Reprezentacji Polski U-21 w piłce nożnej oraz Wojciech Nowiński – ekspert EHF, trener metodyk ZPRP.