Photo Anestis Divanoglou copy“Osobista podróż jako fizjoterapeuta, wykładowca i naukowiec: z Grecji, poprzez Szwecję, Cypr, Botswanę i Australię do Islandii” – to tytuł wykładu otwartego, który już 15 maja o godz. 11 poprowadzi gość specjalny – Assist. Prof. Anestis Divanoglou, PhD.
Profesor studia ukończył w Grecji, a aktualnie pracuje w Islandii na Uniwersytecie w Reykjawiku. Specjalizuje się w neurorehabilitacji (głównie osób po urazach rdzenia kręgowego). Jest członkiem kilku towarzystw naukowych, m.in. International Spinal Cord Society i autorem oryginalnych prac naukowych indeksowanych prze Journal Citation Reports. Aktywnie uczestniczy też w wielu konferencji naukowych.

Wykład odbędzie się w języku angielskim.

15 maja br.
godz. 11
Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie oraz dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb, korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Użytkownik może kontrolować je za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z niniejszego serwisu internetowego, bez zmiany tych ustawień oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.
OK Nie wyrażam zgody