Po raz kolejny wybraliśmy najprzystojniejszego studenta naszej Akademii. Wczoraj o tytuł Mistera AWF powalczyło aż dziesięciu kandydatów z rożnych kierunków studiów.
Uczestnicy oceniani podczas siedmiu wejść, podczas których musieli m.in. zaprezentować swoje hobby czy wystąpić w strojach wieczorowych.

Najwięcej głosów, a tym samym tytuł Mistera AWF zdobył Paweł Kopciński. Student Fizjoterapii otrzymał także tytuł Mistera Foto. I wicemisterem został Andrzej Cytryński, a trzecie miejsce zajął Artur Przybysz, który wywalczył też tytuł Mistera Publiczności. W głosowaniu internetowym zwyciężył z kolei Marcin Bryszak.