„Węzłowe problemy adaptowanej aktywności fizycznej”, „Kontrola ciała w interdyscyplinarnej perspektywie”, „Biospołeczne uwarunkowania służby w grupach dyspozycyjnych w aspekcie bezpieczeństwa narodowego”, „Gospodarka Turystyczna w XXI wieku – uwarunkowania rozwoju” – to tytuły konferencji naukowych, które w tym roku akademickim odbędą się w naszej Akademii.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami.

22 czerwca br.
XI Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Biospołeczne uwarunkowania służby w grupach dyspozycyjnych w aspekcie bezpieczeństwa narodowego”
Organizator: MON, AWF Poznań, Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych im. Hetmana Polnego Koronnego S. Czarnieckiego w Poznaniu

20 – 21 września br.
VIII Konferencja naukowa „Gospodarka Turystyczna w XXI wieku – uwarunkowania rozwoju”
Organizator: Katedra Ekonomiki turystyki i informatyki AWF, Katedra Filozofii i Socjologii UE Poznań
[Najważniejsze informacje]

16-17 listopada br.
V Międzynarodowa Konferencja "Teoria i praktyka adaptowanej aktywności fizycznej"
Temat: „Węzłowe problemy adaptowanej aktywności fizycznej”.
Organizator: PTN-AAF, Katedra Adaptowanej Aktywności Fizycznej AWF , Olimpiady Specjalne Polska
[Komunikat]

23 listopada br.
Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Kontrola ciała w interdyscyplinarnej perspektywie”