tennis girl woman portrait132Trwa rekrutacja na kursy instruktorskie i doszkalające w Centrum Doskonalenia Kadr i Szkoleń dla studentów i absolwentów naszej Akademii.

W ofercie m.in.

Kursy Instruktora Sportu:
-Pływanie
-Koszykówka
-Tenis
-Narciarstwo/Snowboard
-Gimnastyka/Akrobatyka

Dla studentów Wychowania Fizycznego lub Sportu – 40 % zniżki, a dla absolwentów tych kierunków 30% !

Kursy Instruktora Rekreacji Ruchowej:
-Nowoczesne Formy Gimnastyki

Dla studentów wszystkich kierunków – 20 % zniżki!

Kursy dokształcające:
-Trener Personalny (kurs z certyfikatem)
-Ratownik Wodny
-Terapia Funkcjonalna (dla studentów Fizjoterapii)

Wszystkie kursy kończą się wydaniem uprawnień w formie legitymacji AWF. Szczegółowe informacje o programach i rozpoczęciach kursów na www.awf.poznan.pl/cdks.