Pracownik Zakładu Teorii i Metodyki Zespołowych Gier Sportowych – dr Robert Śliwowski, został ponownie wybrany na członka Komisji Technicznej Polskiego Związku Piłki Nożnej w nowej kadencji Zarządu. Do kompetencji Komisji należy między innymi projektowanie strategii rozwoju piłki nożnej w Polsce, cykliczne uaktualnianie unifikacji procesu szkolenia w piłce nożnej czy opracowywanie i przedstawianie kierunków zmian w szkoleniu piłkarskim sprzyjającym podniesieniu poziomu polskiej piłki nożnej. Gratulujemy doktorowi objęcia tej zaszczytnej funkcji.