P1230746 hvEnergiczny flashmob na Placu Wolności i Starym Rynku oraz przemarsz Świętych Mikołajów po ulicach Poznania – tak studenci kierunku Turystyka i Rekreacja naszej Akademii promowali wczoraj świąteczną akcję charytatywną, której celem jest zbiórka pieniędzy na nowy wózek inwalidzki dla Piotra Pepela – miłośnika sportu i przyjaciela AWF cierpiącego na porażenie czterokończynowe.

W ramach tanecznej akcji, zorganizowanej przy wsparciu Radia RMF FM, studenci zapraszali Poznaniaków do odtańczenia Belgijki oraz wpłacania pieniędzy na konto Fundacji, której podopiecznym jest Piotr Pepel.Zbiórka funduszy potrwa do 19 grudnia br. Datki można składać do skarbonek znajdujących się na terenie AWF i w Klubie Trops lub wpłacać na konto:

Fundacja BALIAN SPORT
64-412 Chrzypsko Wielkie ul. Leśna 24
BANK PKO SA: 77 1240 6609 1111 0010 4319 0503


Świąteczna akcja organizowana jest przez studentów Turystyki i Rekreacji w ramach przedmiotu Metodyka animacji prowadzonego przez dr Małgorzatę Woźniewicz-Dobrzyńską.
Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie oraz dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb, korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Użytkownik może kontrolować je za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z niniejszego serwisu internetowego, bez zmiany tych ustawień oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.
OK Nie wyrażam zgody