smmNowy wózek dla Piotra Pepela – miłośnika sportu i przyjaciela naszej Akademii – to cel tegorocznej charytatywnej akcji świątecznej, którą studenci kierunku Turystyki i Rekreacji organizują w ramach przedmiotu Metodyka animacji.

Zbiórka pieniędzy rozpocznie się 5 grudnia br. i potrwa do 19 grudnia. W tych dniach w portierniach, szatniach i Klubie Trops ustawione zostaną specjalne skarbonki, do których można składać datki oraz nakrętki.

Wydarzeniu towarzyszyć będą:

14 grudnia br. godz. 11.30-13.00 – akcja mikołajkowo-życzeniowa dla studentów i pracowników naszej Akademii

14 grudnia br. godz. 12:10 – flash mob na Starym Rynku, w którym wystąpią studenci kierunku Turystyka i Rekreacja

16 grudnia br. godz. 14.30 – 17.30 – charytatywny turniej piłki nożnej (wpisowe 5 zł)

Serdecznie zapraszamy do udziału i wparcia akcji. Razem możemy spełnić świąteczne marzenie Piotra!

Fundacja BALIAN SPORT
64-412 Chrzypsko Wielkie ul. Leśna 24