Po raz kolejny odbędzie się świąteczna akcja podczas której studenci I roku II stopnia kierunku Turystyka i rekreacja będą kolędować i częstować świątecznymi piernikami pracowników i studentów AWF na terenie naszego kampusu, a także Poznaniaków, którzy pojawią się w okolicach ulicy Królowej Jadwigi i dwóch restauracji należących do sieci Weranda Family.

W podziękowaniu za słodki upominek każdy może przekazać drobną kwotę, która trafi na szczytny cel. Akcja będzie wspierać Dom Dziecka nr 2 i nr 3 w Poznaniu oraz Hospicja Domowe i Poznańskie Hospicjum pod kierownictwem wykładowcy naszej Uczelni, dr. hab., prof. AWF - Macieja Łuczaka. W tym roku studenci planują pobicie zeszłorocznego rekordu i rozdanie ponad 50 kg słodkości, których fundatorem jest nasz absolwent - Dominik Brzozowski z firmy Baron. Pomysłodawcą i organizatorem wydarzenia jest dr Małgorzata Woźniewicz-Dobrzyńska, która po raz kolejny weźmie udział w wydarzeniu i wesprze swoich studentów w zabawie.

Dla tych, którzy już teraz chcą pomóc innym organizowana jest zbiórka artykułów papierniczych, które trafią do potrzebujących dzieci - zeszyty, bloki, teczki, długopisy, kredki itp. można zostawiać w portierni w nowym budynku dydaktycznym. Każda pomoc będzie cenna!