dr Marzena Wiernicka - wykładowca naszej Uczelni, p.o. kierownika Zakładu Kinezyterapii dziś, tj. 1 grudnia, z rąk wicewojewody wielkopolskiego - Doroty Kinal, otrzymała powołanie na Konsultanta Wojewódzkiego w dziedzinie fizjoterapii. Jej kandydatura została zaakceptowana przez Ministra Zdrowia i konsultanta krajowego. Zainteresowania badawcze dr Wiernickiej to: zaburzenia mięśniowo-szkieletowe w różnych okresach ontogenezy, stabilność posturalna u dziewcząt z bocznym skrzywieniem kręgosłupa, dzieci szkolnych oraz osób starszych. Serdecznie gratulujemy!