Członkowie Sekcji Wspinaczki AWF potwierdzili swoje wysokie umiejętności sportowe i po raz kolejny zajęli pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej podczas Akademickich Mistrzostw Wielkopolski we wspinaczce, które odbyły się 21 listopada 2015 r. Reprezentanci AWF wyprzedzili m.in. ekipy Politechniki i Uniwersytetu im. A. Mickiewicza.

Zwycięski zespół stworzyli: Adriana Piotrowska (2 miejsce w klasyfikacji indywidualnej kobiet, Jakub Zeman (2 miejsce w klasyfikacji indywidualnej mężczyzn) oraz Filip Nowicki. Ze znakomitej strony pokazali się również pozostali wspinacze sekcji - Monika Furgał, Jagoda Wincenciak i Adam Nowicki, na czele z Moniką Kozicą, która zajęła 3 miejsce indywidualnie. Gratulujemy!