Prof. Dr Vassilis Klissouras, światowej sławy specjalista z zakresu fizjologii wysiłku fizycznego, który reprezentuje Uniwersytet w Atenach gościł w dniu dzisiejszym, 25 listopada na naszej Akademii, z wykładem "Epigenetic Perspective of Human Performance: The Power of the Mind" (Epigenetyczna perspektywa ludzkiej sprawności fizycznej: moc umysłu) w ramach wykładów otwartych organizowanych przez Akademicki Poznań. Podczas spotkania ze zgromadzonymi dydaktykami i studentami profesor podzielił się swoją wiedzą i doświadczeniem, poruszając zagadnienie siły umysłu i jej wpływu na możliwości fizyczne.