beach ball 11 15
Srebrny medal podczas Pucharu Mistrzów w piłce plażowej, który odbył się na Wyspach Kanaryjskich zdobyła polska reprezentacja, którą w większości tworzą studentki i absolwentki naszej Akademii.

W skład zwycięskiej drużyny BHT Piotrkowianin Juko Piotrków Trybunalski wchodzą studentki AWF Poznań: Sylwia Bartkowiak, Martyna Matysek, Zuzanna Rychlewska, Marta Łyszczyk, Florentyna Pawlak, Weronika Łakomy, absolwentka - Anita Kujawa, oraz dwie pozostałe zawodniczki: Roksana Szymańska i Paulina Sowa. To największe, jak dotąd osiągnięcie polskiego beach handballu.

-Drugie miejsce bardzo cieszy i rozpatrujemy je w ramach sukcesu, a nie porażki. Jesteśmy pierwszym polskim zespołem, który osiągnął tak wiele. Cieszę się, że od początku do końca byłyśmy drużyną i każdy dał z siebie 100 procent, a w trudnych momentach zawsze mogłyśmy na siebie liczyć. Jestem bardzo dumna z dziewczyn - podsumowała kapitan Sylwia Bartkowiak, studentka I roku studiów doktoranckich AWF Poznań.

Najlepszą zawodniczką turnieju oraz drugą pod względem najlepiej punktujących zawodniczek Pucharu Mistrzów została Marta Łyszczyk–studentka II roku studiów doktoranckich AWF Poznań.

beach ball 11 15
Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie oraz dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb, korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Użytkownik może kontrolować je za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z niniejszego serwisu internetowego, bez zmiany tych ustawień oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.
OK Nie wyrażam zgody