Studenci naszej Akademii po raz kolejny udowodnili, że nie mają sobie równych. W miniony weekend Janek Szymański, łyżwiarz szybki, medalista Igrzysk Olimpijskich pobił rekord Polski na 3 km podczas zawodów w Calgary, a student Zamiejscowego Wydziału Kultury Fizycznej w Gorzowie Wielkopolskim - Maciej Lepiato ustanowił na początku listopada w Katarze rekord świata w skoku wzwyż, pokonując poprzeczkę na wysokości 218 cm. Zdobył tym samym złoty medal Lekkoatletycznych Mistrzostw Świata osób niepełnosprawnych. Gratulujemy wspaniałych sukcesów i życzymy pobicia kolejnych rekordów!