Ministerstwo Spraw Zagranicznych i Współpracy Międzynarodowej (MAECI) dysponuje stypendiami dla studentów zagranicznych oraz studentów - obywateli włoskich mieszkających za zagranicą (IRE) na rok akademicki 2019/2020, mającymi na celu promowanie międzynarodowej współpracy kulturalnej, upowszechnianie znajomości języka, kultury i nauki włoskiej oraz przybliżenie systemu gospodarczego oraz technologii włoskiej na świecie.

Czytaj więcej...

Dyżury Koordynatorów Wydziałowych
1128 marca br. Biuro Współpracy z Zagranicą zorganizowało po raz pierwszy na naszej uczelni „Erasmus Day”, na który zaproszeni zostali wszyscy studenci i pracownicy zainteresowani możliwością wyjazdu w ramach programu Erasmus+. Na spotkaniu  informacyjnym można było dowiedzieć się gdzie można wyjechać i jakich należy dopełnić formalności.

Czytaj więcej...

Jedź na studia lub praktykę zagraniczną Erasmusa+!
Biuro Współpracy z Zagranicą ogłasza nabór uzupełniający do wyczerpania miejsc na zagraniczne wyjazdy stypendialne w roku akademickim 2019/2020 (semestr zimowy i letni).
Zainteresowanych zapraszamy do składania formularza rekrutacyjnego do BWZ, do 20 maja br. (budynek rektoratu, pok. 102, godz. 11.00 - 14.30).
Uwaga: studenci I i III roku studiów licencjackich mogą aplikować na wyjazd tylko w semestrze wiosennym.
Studenci I roku studiów magisterskich proszeni są o dostarczenie kserokopii suplementu do dyplomu.

Formularz rekrutacyjny
Wykaz uczelni partnerskich
Stawki stypendialne
13Zagraniczne wymiany studenckie to zawsze okazja do podróży, poznania nowej kultury i nowego języka, a także nawiązania nowych znajomości. Dlatego co roku program ten cieszy się dużym powodzeniem. Pod koniec stycznia pożegnaliśmy Erasmusów z zagranicy, którzy w tym roku przyjechali do nas z Hiszpanii, Portugalii, Grecji, Turcji oraz Węgier. Biuro Współpracy z Zagranicą zorganizowało dla nich oraz polskich studentów szereg imprez o charakterze integracyjnym. Wspólne wyjścia i imprezy sportowe miały na celu ułatwienie zagranicznym studentom integracji ze społecznością lokalną i akademicką.

Czytaj więcej...

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie oraz dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb, korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Użytkownik może kontrolować je za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z niniejszego serwisu internetowego, bez zmiany tych ustawień oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.
OK Nie wyrażam zgody