Zebranie Samorządu Doktorantów AWF Poznań - 22 Marzec 15.00 - Sala 218

Szanowne Doktorantki i Szanowni Doktoranci,
Serdecznie zapraszamy na zebranie otwarte dotyczące nadchodzących zmian w satucie uczelni, nowego regulaminu KRD oraz omówienia propozycji dotyczących szkół doktorskich.
Wszelakie propozycje dotyczące powyzszych tematów będą niezwykle mile widziane.

Z Poważaniem i do zobaczenia,
Samorząd Doktorancki

 

Konferencja WMN

Zapraszamy na NOWĄ Konferencję dla Młodych Naukowców, którzy chcą DOSKONALIĆ swoje wystąpienia i prezentacje. Tytuł konferencji: Analiza Zagadnienia, Analiza Wyników - Wystąpienie Młodego Naukowca http://www.creativetime.pl/wmn2019.html
21.05.2019 Rzeszów / 23.05.2019 Łódź / 29.05.2019 Szczecin / 30.05.2019 Wrocław

Proste zasady:
1 konferencja = 2 tematy = 2 wystąpienia = stosunkowo niska opłata konferencyjna Ta nowa konferencja to trening wystąpień publicznych oraz wymiana doświadczeń naukowych i zawodowych.
Uczestnik otrzyma wskazówki PRZED, W TRAKCIE jak i PO konferencji.

Serdecznie dziekuję
Z pozdrowieniami
Dr inż. Marcin Kuczera

 

Ogłoszenie o konferencji

Ogólnopolska Konferencja Naukowa

pt: "Młody Naukowiec Część V - Nauki Interdyscyplinarne"

 

Konferencja on-line 04-05.04.2019 r. 

   

Zapraszamy  Państwa do wzięcia udziału w Konferencji Interdyscyplinarnej on-line, która odbędzie się 04-05.04.2019 r. Przebieg konferencji w tak innowacyjny sposób umożliwi Państwu zaoszczędzenie czasu, który w chwili obecnej jest niezwykle cenny, a jednocześnie pozwoli Państwu na poszerzenie wiedzy z różnych dziedzin nauki w domowym zaciszu.

Wyrażamy przekonanie, że organizowana Konferencja będzie dobrą okazją do dyskusji, a także wymiany poglądów dotyczących poruszanych tematów badań.

Więcej informacji w załącznikach.

 

--

Z poważaniem,
Piotr Rachwał
Konferencje Naukowe
tel. 530-952-481
www.konferencjenaukowe.com.pl

[Formularz]   [Wymogi]   [Zaproszenie]

 

 

Uprzejmie informuję, że Oddział PAN w Poznaniu ogłosił VII edycję konkursu na najlepszą oryginalną pracę twórczą opublikowaną w 2018 r., której wiodącym autorem jest doktorant (wiek do 30 lat) z Wielkopolski lub Ziemi Lubuskiej.

Konkurs ten przeprowadzony będzie w pięciu obszarach tematycznych, tożsamych z nazwami wydziałów PAN:

- nauki humanistyczne i społeczne,

- nauki biologiczne i rolnicze,

- nauki ścisłe i nauki o Ziemi,

- nauki techniczne,

- nauki medyczne.

Pięcioosobowe zespoły oceniające dla ww. obszarów będą nominowały do nagrody po jednej pracy naukowej. Laureaci uzyskają nagrody pieniężne. Ponadto każdy zespół oceniający będzie mógł przedstawić jedną pracę do wyróżnienia bez nagrody pieniężnej. Wszyscy laureaci otrzymają dyplomy przyznane przez Prezydium Oddziału PAN w Poznaniu i zatwierdzone przez Prezesa PAN, Prof. Jerzego Duszyńskiego. Laureaci nagród pieniężnych zostaną także zaproszeni do wygłoszenia krótkich komunikatów na temat nagrodzonej pracy na Zgromadzeniu Ogólnym Oddziału PAN w Poznaniu w dniu 05 czerwiec 2019 r.

 

Wnioski mogą być zgłaszane do biura Oddziału PAN w Poznaniu drogą elektroniczną (na adres ) w terminie do 10 marca 2019 r. Szczegółowe informacje na temat konkursu (regulamin oraz formularz zgłoszeniowy) znajdują się na stronie www Oddziału (http://www.pan.poznan.pl/).

Ubiegłoroczna edycja konkursu cieszyła się sporym zainteresowaniem ze strony młodych naukowców, a prezentacja nagrodzonych prac była okazją do promocji ciekawych wyników i ich autorów. W związku z tym gorąco proszę Pana Rektora o upowszechnienie tej informacji w kierowanej przez Pana uczelni.

Z wyrazami szacunku,

Prof. dr hab. Marek Świtoński,
czł. korespondent PAN, Prezes Oddziału​

[FORMULARZ]   [REGULAMIN]

 

 

 

Szanowni Państwo,

Zakład Zarządzania w Sporcie wraz z The World Polonia Sport Federation zaprasza do udziału w II Międzynarodowym Kongresie Rynku Sportu, którego motywem przewodnim będą nowe trendy w ekonomii i zarządzaniu, organizacji imprez masowych oraz prawa z branży sportu.

Kongres odbędzie się w dniach 23-25 maja 2019 r. w Gdańsku wpisując się w obchody 50-lecia Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku i będzie wydarzeniem promującym Jubileusz Uczelni.

Kongres dedykowany jest gremium naukowemu i praktykom. Podczas tego wydarzenia będzie można wymieniać poglądy, wyniki badań i doświadczenia, które posłużą do dalszych inspirujących wniosków, pogłębiających wiedzę podmiotów krajowych i międzynarodowych. Zaprosiliśmy Gości z Uniwersytetów z Portugalii, Hiszpanii, Belgii, Finalndii, Danii, Czech, Austrii, Grecji i Turcji a także polskich sportowców i trenerów mieszkających po za granicami naszego kraju.

Do debat zostali zaproszeni m.in.: Michał Listkiewicz, Andrzej Stejlau (PZPN), Radosław Michalski (Prezes Pomorskiego PZPN), Marcin Animucki (Prezes Ekstraklasa SA), Piotr Gacek (Prezes Klubu Onico Warszawa). Więcej w zakładce program kongresu

Oprócz rozważań naukowych i dialogu społecznego zaplanowano również atrakcje dla naszych Uczestników.

 

W pierwszym dniu kongresu Uczestnicy mają możliwość uczestnictwa w meczu piłki nożnej, który odbędzie się w ramach masowej imprezy sportowej Mistrzostwa świata FIFA U-20 Polska 2019, o godzinie 18 na Stadionie w Gdyni.

W drugim dniu odbędzie się na Energa Stadion w Gdańsku uroczysta kolacja wraz z galą rozdania statuetek „Tempus optimum”.

Natomiast trzeciego dnia po zakończeniu kongresu z przyjemnością będziemy przewodnikami po Trójmieście, proponujemy również wyjście do Muzeum II Wojny Światowej, zwiedzanie Europejskiego Centrum Solidarności czy też Muzeum Emigracji w Gdyni.

 

Zapraszamy również do śledzenia profilu Facebook, Instagram, YouTube a także na stronie internetowej Uczelni www.awf.gda.pl. W powyższych serwisach systematycznie dodawane są informacje o Kongresie.

 

Z wyrazami szacunku,
Komitet Naukowy i Organizacyjny

 
 
Zapraszamy na VII edycję KONFERENCJI dla MŁODYCH NAUKOWCÓW
pt. Dokonania Naukowe Doktorantów.

Konferencja odbędzie się 30.03.2019 w Poznaniu, 6.04.2019 w Krakowie

oraz 14.04.2019 w Warszawie. Konferencja ta daje możliwość zaprezentowania DOROBKU NAUKOWEGO i dokonań doktorantów, ale przede wszytkom umożliwia zdobycie cennych doświadczeń.

http://www.doktorant.com.pl/index.php/konferencja-dnd-vii-kontynuacja-projektu

Serdecznie dziękuję
Z pozdrowieniami
Dr inż. Marcin Kuczera

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie oraz dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb, korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Użytkownik może kontrolować je za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z niniejszego serwisu internetowego, bez zmiany tych ustawień oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.
OK Nie wyrażam zgody