Szkolenie dla młodych naukowców i doktorantów

Poznański Park Naukowo-Technologiczny

W nawiązaniu do przeprowadzonej w tym roku ankiety badania potrzeb szkoleniowych dla pracowników naukowo – dydaktycznych i doktorantów informuję, że 28-29.11.18 na naszej Uczelni zostaną zorganizowane warsztaty z pisania projektów naukowo – badawczych. Szczegółowy program przesyłam w załączeniu. Zajęcia poprowadzą eksperci Regionalnego Punktu Kontaktowego PR UE w Poznaniu.

Z uwagi na warsztatowy charakter wydarzenia oraz ograniczoną liczbę miejsc wymagana jest wcześniejsza rejestracja uczestnictwa.

Bardzo proszę przesyłać indywidualne zgłoszenia udziału na adres e-mail: do 16.11.18. Informuję, że liczy się kolejność zgłoszeń.

Serdecznie zachęcam do udziału!

Pozdrawiam serdecznie
Karolina Kubiak – Gębura
Sekcja Nauki
AWF Poznań
tel. 61 835 – 50 – 61

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie oraz dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb, korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Użytkownik może kontrolować je za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z niniejszego serwisu internetowego, bez zmiany tych ustawień oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.
OK Nie wyrażam zgody