Plany Zajęć - Rok Akademicki 2017/2018 - Semestr Letni
Szanowni Państwo, w poniższych załącznikach znajdują się bieżące plany zajęć dla poszczególnych roczników stacjonarnych studiów doktoranckich w semestrze letnim.
[I Rok]   [II Rok]   [III Rok]   [IV Rok]   [Journal Club]

Ustawa 2.0 - Ciąg dalszy

Zachęcamy do zapoznania się z dokumentacją dotyczacą ustawy. Na najbliższym zebraniu Samorządu będziemy szeroko omawiać wszelakie kwestie z tym związane.
[Omówienie]   [Postulaty]   [Wyzwania]

Aktualności - 22 Styczeń
Gorąco zachęcamy do zapoznania się z treścią - jest tam szereg wydarzeń naukowych z którymi warto się zapoznań, m.in. konferencja pod czujnym okiem Profesora Konarskiego.
[Aktualności - 22 Styczeń]   [Załączniki - 22 Styczeń]

Pomoc prawna - Doktoranci
Nastapiły drobne zmiany w związku ze świadczeniem usług prawniczych (dostepnych również dla doktorantów), prosimy zapoznać się z treścią komunikatu od JM Rektora.
[Pomoc Prawna - Doktoranci]

Elektroniczne Zasoby Biblioteki AWF

Szanowni Państwo!

Biblioteka Główna zaprasza do korzystania z narzędzi i zasobów elektronicznych (baz danych, e-czasopism i e-książek) spoza komputerów sieci uczelnianej - tzw. dostęp zdalny przez serwer proxy. Od 1 lutego b.r. dostęp będzie możliwy dla każdego pracownika, doktoranta i studenta AWF posiadającego aktywną kartę biblioteczną, bez konieczności wypełniania formularzy i rejestracji w Oddziale Informacji Naukowej.

Po skonfigurowaniu przeglądarki można skorzystać z zasobów wymienionych na stronie domowej Biblioteki AWF, używając nazwy użytkownika i hasła - są to te same dane, których używa się logując na swoje konto w katalogu bibliotecznym (nr karty bibliotecznej i PIN).

Szczegóły i sposób konfiguracji dostępne są na naszej stronie internetowej:
http://biblioteka.awf.poznan.pl/index.php?option=content&task=view&id=158

Z poważaniem
Aleksandra Surdyk

Zapraszamy wszystkich doktorantów do dołączenia do naszej grupy zamkniętej na Facebook-u:
www.facebook.com/groups/747600478609197