12.03 Drzwi OtwarteZbliża się czas egzaminów maturalnych, a razem z nim okres składania dokumentów na studia. Jak co roku umożliwiamy kandydatom zapoznanie się już teraz ze swoją przyszłą uczelnią podczas Drzwi Otwartych AWF Poznań, które odbędą się w sobotę, tj. 16 marca br. od godz. 11.


Podczas pierwszej części w Auli budynku głównego maturzyści zapoznają się z najważniejszymi informacjami o prowadzonych w naszej Uczelni kierunkach i zasadami rekrutacji. Zobaczą też fragment spektaklu „Myśl Ucieleśniona” Kompanii Tańca AWF Poznań oraz pokaz żonglerki. Będą mogli także wygrać sportowe nagrody – bon na 200 zł do sklepu Decathlon i nagrodę główną. W tym roku jest nią jeden z dwóch voucherów na loty na fly-boardzie od firmy Fly-Board.pl. Wylosowani szczęśliwcy będą mogli poczuć się jak superbohaterzy, latając nawet kilka metrów nad wodą w hydro-odrzutowych butach, na desce – hoverboardzie lub plecaku – jetpacku.

Po części oficjalnej kandydaci wezmą udział w warsztatach przybliżających specyfikę poszczególnych kierunków. Przygotowane zostały dla nich m.in. warsztaty z tapingu, pracy z taśmami treningowymi, warsztat z tańca nowoczesnego, a także gra terenowa czy zwiedzanie uczelnianej kuchni. Będą mogli także sprawdzić swój refleks, skład ciała i równowagę, usłyszeć, czym różnią się kierunek Wychowanie Fizyczne od Sportu oraz dowiedzieć się, jak przebiegają obozy sportowe. Na indywidualne pytania maturzystów odpowiedzą studenci i prowadzący przy stanowiskach kierunkowych ustawionych w Holu budynku dydaktycznego oraz przedstawiciele Biura Obsługi Rekrutacji.

Zachęcamy do przekazywania informacji o Drzwiach Otwartych znajomym maturzystom. Szczegółowe informacje dostępne są na wydarzeniu „Drzwi Otwarte AWF Poznań 2019” na portalu Facebooku.

Serdecznie zapraszamy.
Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie oraz dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb, korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Użytkownik może kontrolować je za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z niniejszego serwisu internetowego, bez zmiany tych ustawień oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.
OK Nie wyrażam zgody