07.01 Mariusz RzeszotekJednym z głównych zadań trenerów, nauczycieli wf-u czy wychowawców podczas pracy z dziećmi i młodzieżą jest zbudowanie dobrych relacji wśród zawodników lub uczniów. Jak stworzyć zgrany i skuteczny zespół? Opowie o tym absolwent naszej Uczelni Mariusz Rzeszotek – autor książki „Sukces wychowania. Jak budować dobre relacje w grupie” – nauczyciel oraz trener. Spotkanie odbędzie się 11 stycznia 2019 r. w godz. 13-14.30 w sali 025/026 w Budynku Dydaktycznym.

W spotkaniu mogą wziąć udział wszyscy studenci, jednak najwięcej przydatnych informacji wyniosą z niego przyszli absolwenci takich kierunków jak Sport czy Wychowanie Fizyczne. Prelegent, jako nauczyciel wychowania fizycznego w szkole podstawowej oraz trener siatkówki, podzieli się praktycznymi poradami, stworzonymi na podstawie doświadczeń ze szkolnej sali gimnastycznej.

Jak podkreśla autor – na młodych nauczycieli w pierwszych dniach pracy czyhają liczne pułapki. Na ich przykładzie omówi zestaw narzędzi, które można zastosować przy różnych problemach w bardzo dynamicznie zmieniającej się grupie, jaką stanowią uczniowie. Pierwsze lata pracy nauczyciela dostarczają wielu wyzwań. Jednak po poradzeniu sobie z nimi, nauczanie dostarcza wiele satysfakcji, o czym przekonał się sam prelegent.

Zapisy na wydarzenie pod linkiem: www.awf.poznan.pl/pl/wyklad

Zachęcamy do udziału w wykładzie.
Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie oraz dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb, korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Użytkownik może kontrolować je za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z niniejszego serwisu internetowego, bez zmiany tych ustawień oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.
OK Nie wyrażam zgody