06.12 Miniatura Marzena Wojciechowska1Kodowanie czy rozkodowanie informacji – co w większym stopniu stanowi o skutecznym porozumiewaniu się? Czy bariera komunikacyjna istnieje? Czym w ogóle jest komunikacja? Na te i inne pytania odpowie Marzena Wojciechowska – trenerka biznesu, pedagog i szkoleniowiec – podczas wykładu z elementami warsztatu „Siła komunikacji” dla studentów Uczelni. Spotkanie odbędzie się 12 grudnia br. o godz. 13 w sali 023 w Budynku Dydaktycznym.

Komunikujemy się z innymi przez cały czas. Werbalnie lub niewerbalnie przekazujemy osobom z naszego otoczenia informacje. Czy zawsze mamy pełną kontrolę nad formą i treścią naszych komunikatów? Uczestnicy grudniowego spotkania dowiedzą się, jaka siła tkwi w skutecznej komunikacji oraz jak wykorzystać ją do własnych celów zawodowych. Wykład z rozmową sterowaną i minieksperymentem odpowie też na inne pytania, m.in. jak świat cyfrowy wpływa na porozumiewanie się.

Studenci naszej Akademii mieli już okazję uczestniczyć w wykładzie Marzeny Wojciechowskiej na początku tego roku. W szkoleniu „Jak okiełznać małych ludzi? Nowoczesne metody pracy z dziećmi” wzięło wówczas udział ponad 150 studentów.

Zapraszamy studentów, a także wykładowców do udziału w spotkaniu i zachęcamy do rejestrowania się link.
Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie oraz dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb, korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Użytkownik może kontrolować je za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z niniejszego serwisu internetowego, bez zmiany tych ustawień oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.
OK Nie wyrażam zgody