P1270787 mPracodawcy z sektora sportu, wychowania fizycznego, fizjoterapii, zdrowia, urody, animacji i biznesu odwiedzą 9 maja br. naszą Akademię w ramach Targów Pracy. Zapraszamy na to wydarzenie wszystkich zainteresowanych pracą  studentów (także całe grupy wykładowe) i absolwentów.  

Na każdym stoisku czekały będą oferty pracy. Warto więc przygotować swoje CV, przyjść, i dopytać o szczegóły i warunki pracy. Można będzie od razu, z pierwszej ręki, dowiedzieć się wszystkiego o proponowanym stanowisku i o firmie. 

Dodatkowo, w strefie KNOW HOW (na poziomie -1 w budynku dydaktycznym) będzie można posłuchać prelekcji przygotowanych specjalnie na ten event. Pracodawcy będą mówić m.in. o organizacji obozów piłkarskich dla dzieci, o pracy w Australii, o tym, że animacja to najfajniejsza praca pod słońcem itp. 

Gościem specjalnym będzie Dorota Traczyk, dietetyk, autorka niedawno wydanej książki „Legalny doping, naturalna dieta dla aktywnych”. Opowie o tym, jak rozwinąć skrzydła w biznesie i co jest głównym składnikiem sukcesu zawodowego w branży dietetycznej. Będzie można też zakupić książkę. Paweł Kolacki wyjaśni m.in. na czym w praktyce polega praca trenera personalnego i o tym, jak ćwiczyć siedząc kilka godzin na fotelu biurowym. Benia Abramowicz, właścicielka firmy Taxodus – księgowa i praktyk biznesu - odpowie na pytania dotyczące zakładania własnej działalności i wyjaśni, co jest potrzebne, żeby zdobyć dofinansowanie; Arleta Błachowiak-Strzyżewska, coach i doradca kariery i pracownik AWF, pomoże obrać nową lub ulepszyć starą ścieżkę oraz poprawić dokumenty rekrutacyjne. W specjalnie zaaranżowanym studio będzie też szansa na zrobienie profesjonalnego zdjęcia biznesowego do CV!

Dużo wiedzy, ofert pracy, gadżetów i pyszności będzie czekać od godz. 9 do 15 na poziomach 0 i -1 w budynku dydaktycznym Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. 

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych. 

Wśród firm będą m.in. Extreme Planet, Biuro Podróży Frajda Sp. z o. o., PR9 Sp. z o. o., Orbis S.A., Grupa TSO Sp. z o. o., Fundacja „Wspólnym Krokiem” Łódź, Camp Leaders Poland sp. z o.o., Chris Turystyka i Rekreacja, Magdalena Alchimowicz, DOM INWEST Sp. J., T. i E. Japtok, GO Sport Polska Sp. z o.o., Football Academy Sp. z o.o., Australia Study LTD, Grecos Holiday Sp. Z o.o., Rehabilis mgr Marcin Lid, Fregata Swimming. 

Prelekcje firm i gości specjalnych odbędą się w sali 023/024, na poziomie -1 Budynku Dydaktycznego, według następującego harmonogramu:

9.00 Paweł Kolacki - Dowiedz się, jak wygląda praca trenera personalnego i jak dbać o formę siedząc za biurkiem!
9.30 Chris TurystykaPraca na Campach i Zielonych Szkołach
10.00 - 11.00 Strzel sobie fotkę do CV! Profesjonalne zdjęcie biznesowe zrobisz na poziomie -1 w oznaczonym punkcie
11.30 Dorota Traczyk – Dietetyka – świetny pomysł na biznes!
12.00 Australia StudyAustralia dla Ciebie! Moja przygoda na wizie Work&Holiday
12.30 Orbis S.A.Droga do sukcesu – historia z życia wzięta
13.00 Widoczni – agencja marketingu internetowego – Wypromuj siebie w sieci – o social mediach i marketingu internetowym
13.45 Grecos HolidayAnimator – najfajniejsza praca pod słońcem!
14.15 Extreme PlanetFirma – od pasji do sposobu na życie!
14.45 Football AcademyOrganizacja obozów piłkarskich dla dzieci

 
Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie oraz dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb, korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Użytkownik może kontrolować je za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z niniejszego serwisu internetowego, bez zmiany tych ustawień oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.
OK Nie wyrażam zgody