P1490422Młodzi ludzie - licealiści i gimnazjaliści -  szukający odpowiednich dla siebie kierunków studiów, wymarzonych uczelni, odwiedzili stoisko naszej uczelni podczas Tarów Edukacyjnych, które odbyły się w miniony weekend, tj. 23-25 marca. na terenie MTP w Poznaniu.

Zwiedzający zatrzymywali się przy stoisku AWF nie tylko po to, żeby dopytać o kierunki, warunki rekrutacji, ale również żeby zbadać swój refleks przy użyciu laserowych markerów z aparatury Fitlight. Zdarzyło się, że w przypadku pojedynczych aktywnych fizycznie młodych osób, wyniki były porównywalne z wynikami dobrych sportowców.

Przedstawiciele AWF uświadamiali też słuchaczy i uczestników warsztatów, z jakich produktów warto przygotowywać napoje i przekąski, które dadzą energię, a także jak zadbać o wizerunek w social media i łatwiej zapamiętywać treści.

Studenci kierunku Taniec w kulturze fizycznej wraz z aktorami Teatru Muzycznego w Poznaniu przygotowali flashmob - zapowiedź nowego musicalu „Footloose”, który będzie można oglądać od 22 kwietnia w Teatrze Muzycznym.

Dane i filmy pokazujące różnice w jakości życia osób aktywnych fizycznie i tych nieaktywnych, przywoływane przez prof. dra hab. Michała Bronikowskiego podczas wykładu inaugurującego Targi,  zrobiły wrażenie na przedstawicielach szkół i samorządów i zapewne przekonały  niejednego słuchacza do mądrej aktywności fizycznej.

Liczymy, że wszyscy zainteresowani na Targach ofertą AWF przyjdą 14 kwietnia br. na Drzwi Otwarte AWF, by zobaczyć Uczelnię. Zapraszamy.