P1450575 m- Dziecko to człowiek przez duże C - ze swoją emocjonalnością i ciekawością do świata, bez żadnych uprzedzeń i przekonań. Człowiek, który chce być traktowany na  serio - mówiła Marzena Wojciechowska - trener, pedagog i szkoleniowiec, rozpoczynając szkolenie Jak okiełznać małych ludzi? - nowoczesne metody pracy z dziećmi, które 18 stycznia br. odbyło się w naszej Uczelni.


Ponad 150 studentów i absolwentów AWF podczas dwugodzinnego spotkania dowiedziało się m.in. o tym, jaki jest rytm dnia dziecka i czym różni się on od rytmu dorosłego człowieka, jakie są główne zadania pedagoga, jakie znaczenie ma współpraca na linii dziecko - nauczyciel - rodzic i jak się komunikować. Zobaczyli świat oczami najmłodszych próbując zrozumieć ich potrzeby, poznali trudne przypadki w pracy z dziećmi. Jeszcze od wykładzie słuchacze zadawali szereg pytań.


Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie oraz dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb, korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Użytkownik może kontrolować je za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z niniejszego serwisu internetowego, bez zmiany tych ustawień oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.
OK Nie wyrażam zgody