maluMotywacja to taki magiczny przycisk, który umiejętnie naciśnięty, ze zwykłego człowieka uczyni superbohatera – mówił Paweł Kolacki, trener personalny i specjalista od motywacji. Jak sobie poradzić z rezygnacją, kryzysem i słabościami? Czym jest motywacja wewnętrzna i zewnętrzna oraz jakie czynniki kształtują motywację u różnych grup wiekowych? Tego dowiedzieli się 4 grudnia br. studenci AWF, którzy wzięli udział w szkoleniu Życie na bieżni – o motywacji w świecie treningu personalnego.


Podczas spotkania Paweł Kolacki omawiał szereg przypadków z własnego doświadczenia, zachęcał też do dzielenia się swoimi obserwacjami. Mówił, jak ważna w pracy trenera, ale też w każdym innym aspekcie życia, jest motywacja. Uczył studentów systemu wyznaczania celu SMART, a później zachęcił do rozpisania własnego celu według nowo poznanej metody.
Troje śmiałków popisało się swoją sprawnością, aby przy aplauzie tłumu, odebrać uścisk dłoni prowadzącego i nagrodę. Uczestnicy na własnej skórze przekonali się czym jest dobra motywacja zewnętrzna, a były nią darmowe vouchery na trening personalny.

Na koniec studenci zostali poproszeni o odpowiedź na pytanie „Jak chcę motywować ludzi?”.  Paweł Kolacki nagrodzi najlepsze odpowiedzi udziałem w treningu swoich podopiecznych, w roli asystenta trenera. Zwycięzca będzie mógł sprawdzić swoje umiejętności i poćwiczyć pracę jako trener pod okiem profesjonalisty.

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie oraz dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb, korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Użytkownik może kontrolować je za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z niniejszego serwisu internetowego, bez zmiany tych ustawień oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.
OK Nie wyrażam zgody