P1420276Gdzie szukać pieniędzy na rozkręcenie swojego biznesu? Czym zaimponować potencjalnym sponsorom i jak poznać Ewę Chodakowską, korzystając ze sprytu i… wiedzy kelnerów? – opowiedziała studentom AWF Natalia Rybarczyk podczas szkolenia, które odbyło się w AWF 7 listopad br.

Natalia Rybarczyk to Akademicka Mistrzyni Świata w Taekwondo olimpijskim, zawodowy żołnierz, trenerka przygotowania fizycznego pilotów F16, licencjonowana instruktor wielu form ruchu oraz twórczyni zmilitaryzowanego programu fitnessowego – Selekcja_NR.

Szkolenie „Sport – hobby czy biznes? – jak zarabiać na pasji”, przyniosło wiele refleksji, a nawet wzruszeń. Zaproszona opowiedziała historię swojego biznesu - stworzonego przez nią projektu SELKCJA_NR, a w drugiej części szkolenia zaprosiła studentów do wykonania kilku ćwiczeń pomocnych w planowaniu ich własnych przedsięwzięć.

„Na początku nie miałam pieniędzy, a moim jedynym orężem był pomysł i kilku znajomych, którzy mnie wspierali” – mówiła o początkach swojej działalności Natalia Rybarczyk.

Biorąc za przykład swoją historię, prowadząca udzielała porad i przestrzegała przed czyhającymi na młodych przedsiębiorców nieprzyjemnymi sytuacjami.

„Największy cios nastąpił wtedy, kiedy musiałam z pracy zwolnić swoją koleżankę. Okazała się wobec mnie nieuczciwa. To było bardzo trudne, ale konieczne. Przecież w biznesie, zwłaszcza raczkującym, nie ma miejsca na sentymenty” – opowiadała zaproszona.

Barwny życiorys i nieprzeciętne przygody miały być inspiracją do stworzenia przez uczestników szkolenia swoich planów, prowadzących do połączenia pasji z biznesem. Wszystkich śmiałków, którzy zgodzili się podzielić swoimi przemyśleniami, prowadząca nagrodziła voucherem na swój program treningowy Selekcja_NR - każdym o wartości 600 zł! Vouchery otrzymali też studenci, którzy podjęli się zrobienia morderczych pompek, w iście wojskowym stylu.

Spotkanie wzbogaciło obecnych o niezbędną wiedzę i garść rad od praktyka, ale przede wszystkim dodało inspiracji, motywacji i wiary, że wszystko jest możliwe. Trzeba tylko chcieć…

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie oraz dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb, korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Użytkownik może kontrolować je za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z niniejszego serwisu internetowego, bez zmiany tych ustawień oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.
OK Nie wyrażam zgody