04thumbCzy plan idealny istnieje? – to pytanie przed którym stanęli wczoraj uczestnicy wykład z samorozwoju osobistego, który poprowadził Michał Grześkowiak, coach, trener, TEDx speaker, wykładowca retoryki i specjalista w zakresie wielojęzyczności.

Podczas spotkania studenci dowiedzieli się jak dobrze planować działania, tak aby osiągać wymarzone cele życiowe oraz poznali najważniejsze elementy, które wpływają na decyzje, w tym środowisko, czas i przestrzeń. Wykład uzupełniły praktyczne ćwiczenia.

„Plan idealny. Zrealizuj swoje marzenia” to trzecie spotkanie z cyklu szkoleń, które Dział Marketingu i Karier przygotował dla studentów Akademii.