Plan idealny baner www 70Jak stawiać sobie cele tak, żeby je realizować? Jak umiejętnie planować swoją pracę? – to tematy kolejnego spotkania motywacyjnego przygotowanego dla naszych studentów.

Warsztat „PLAN IDEALNY. Zrealizuj swoje marzenia!” poprowadzi TEDx Speaker Michał Grześkowiak – certyfikowany coach, trener i zaawansowany mówca, twórca projektu językowego MyLanguage.pl, który posiada ponad 8-letnie doświadczenie w branży szkoleniowej.
Pracowników i studentów serdecznie zapraszamy do udziału.

„PLAN IDEALNY. Zrealizuj swoje marzenia”
8 grudnia br. godz. 15
sala 023/024