Aktualności DMiK

P1630330Z Poznania, Łodzi, Olsztyna, Bydgoszczy, Kołobrzegu, Gniezna, Kalisza, a także z Krakowa przyjechali kandydaci na przyszłych studentów naszej Uczelni. Tegoroczni maturzyści podczas Drzwi Otwartych zapoznali się z zasadami rekrutacji, zadawali pytania obecnym studentom, a także wygrali sportowe nagrody.

Czytaj więcej...

12.03 Drzwi OtwarteZbliża się czas egzaminów maturalnych, a razem z nim okres składania dokumentów na studia. Jak co roku umożliwiamy kandydatom zapoznanie się już teraz ze swoją przyszłą uczelnią podczas Drzwi Otwartych AWF Poznań, które odbędą się w sobotę, tj. 16 marca br. od godz. 11.

Czytaj więcej...

P1620384Jak trudno dostać się na AWF Poznań? Jak wyglądają studia w naszej Uczelni? Ilu kandydatów przypada na jedno miejsce? – m.in. o to pytali uczniowie szkół średnich biorący udział w Targach Edukacyjnych, które odbyły się w miniony weekend, tj. 1-3 marca br., w Poznaniu. Na naszym stoisku chętni mogli sprawdzić swój refleks, skoczność oraz skład ciała.

Czytaj więcej...

27.02 stresBiologiczny i psychologiczny, pozytywny i negatywny, mobilizujący i zniechęcający – uczestnicy warsztatu „Stres – jak sobie z nim radzić?” wraz z trenerką biznesową, pedagogiem oraz coachem przeanalizowali stres na wielu płaszczyznach. Spotkanie odbyło się w naszej Uczelni 26 lutego br.

Czytaj więcej...

27.02 TargiStoiska blisko 170 placówek edukacyjnych, w tym 70 szkół wyższych oraz policealnych, wykłady oraz warsztaty – zachęcamy do udziału w XXIII Targach Edukacyjnych, które odbędą się w najbliższy weekend, 1-3 marca br., na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Na stoisku AWF Poznań możliwe będzie zapoznanie się z aktualną ofertą dydaktyczną Uczelni, a także sprawdzenie refleksu i skoczności.

Czytaj więcej...

2019.02.13 wolo miniOsoby zainteresowane pracą przy organizacji eventów, lubiące wyzwania i otwarte na nowe doświadczenia zdobywane podczas studiów mogą zostać wolontariuszami AWF Poznań i dołączyć do zespołu biorącego udział w tegorocznych Targach Edukacyjnych oraz Drzwiach Otwartych AWF.

Czytaj więcej...

12.02 M.Wojciechowska stresWystąpienia publiczne, egzaminy, praca zawodowa, trudne rozmowy prywatne – stres wywołują różnorodne czynniki. Studenci po zakończeniu trudnego czasu, jakim jest sesja zaliczeniowa, będą mieli okazję porozmawiać o nim z coachem – Marzeną Wojciechowską. Wykład „Stres – jak sobie z nim radzić?” odbędzie się 26 lutego br. o godz. 10 w sali 025/026 w Budynku Dydaktycznym.

Czytaj więcej...

14.01 Rzeszotek1Konsekwencja, pozytywne nastawienie, zaufanie – przyszli, a także obecni nauczyciele wychowania fizycznego oraz trenerzy mogli wysłuchać wykładu młodego pedagoga, absolwenta naszej uczelni oraz autora książki dla nauczycieli – Mariusza Rzeszotka, o tym, jak w praktyce radzić sobie na zajęciach z dziećmi.

Czytaj więcej...

07.01 Mariusz RzeszotekJednym z głównych zadań trenerów, nauczycieli wf-u czy wychowawców podczas pracy z dziećmi i młodzieżą jest zbudowanie dobrych relacji wśród zawodników lub uczniów. Jak stworzyć zgrany i skuteczny zespół? Opowie o tym absolwent naszej Uczelni Mariusz Rzeszotek – autor książki „Sukces wychowania. Jak budować dobre relacje w grupie” – nauczyciel oraz trener. Spotkanie odbędzie się 11 stycznia 2019 r. w godz. 13-14.30 w sali 025/026 w Budynku Dydaktycznym.

Czytaj więcej...

13.12 sila komCodzienne życie wymaga od nas ciągłego porozumiewania się. Czy robimy to dobrze? Czym charakteryzuje się dobra komunikacja? Jak ją osiągnąć? O tym opowiadała trenerka umiejętności psychospołecznych – Marzena Wojciechowska podczas wykładu „O sile komunikacji”, który odbył się 12 grudnia br. w AWF-ie.

Czytaj więcej...

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie oraz dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb, korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Użytkownik może kontrolować je za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z niniejszego serwisu internetowego, bez zmiany tych ustawień oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.
OK Nie wyrażam zgody