Aktualności DMiK

2019.02.13 wolo miniOsoby zainteresowane pracą przy organizacji eventów, lubiące wyzwania i otwarte na nowe doświadczenia zdobywane podczas studiów mogą zostać wolontariuszami AWF Poznań i dołączyć do zespołu biorącego udział w tegorocznych Targach Edukacyjnych oraz Drzwiach Otwartych AWF.

Czytaj więcej...

12.02 M.Wojciechowska stresWystąpienia publiczne, egzaminy, praca zawodowa, trudne rozmowy prywatne – stres wywołują różnorodne czynniki. Studenci po zakończeniu trudnego czasu, jakim jest sesja zaliczeniowa, będą mieli okazję porozmawiać o nim z coachem – Marzeną Wojciechowską. Wykład „Stres – jak sobie z nim radzić?” odbędzie się 26 lutego br. o godz. 10 w sali 025/026 w Budynku Dydaktycznym.

Czytaj więcej...

14.01 Rzeszotek1Konsekwencja, pozytywne nastawienie, zaufanie – przyszli, a także obecni nauczyciele wychowania fizycznego oraz trenerzy mogli wysłuchać wykładu młodego pedagoga, absolwenta naszej uczelni oraz autora książki dla nauczycieli – Mariusza Rzeszotka, o tym, jak w praktyce radzić sobie na zajęciach z dziećmi.

Czytaj więcej...

07.01 Mariusz RzeszotekJednym z głównych zadań trenerów, nauczycieli wf-u czy wychowawców podczas pracy z dziećmi i młodzieżą jest zbudowanie dobrych relacji wśród zawodników lub uczniów. Jak stworzyć zgrany i skuteczny zespół? Opowie o tym absolwent naszej Uczelni Mariusz Rzeszotek – autor książki „Sukces wychowania. Jak budować dobre relacje w grupie” – nauczyciel oraz trener. Spotkanie odbędzie się 11 stycznia 2019 r. w godz. 13-14.30 w sali 025/026 w Budynku Dydaktycznym.

Czytaj więcej...

13.12 sila komCodzienne życie wymaga od nas ciągłego porozumiewania się. Czy robimy to dobrze? Czym charakteryzuje się dobra komunikacja? Jak ją osiągnąć? O tym opowiadała trenerka umiejętności psychospołecznych – Marzena Wojciechowska podczas wykładu „O sile komunikacji”, który odbył się 12 grudnia br. w AWF-ie.

Czytaj więcej...

10.12 warsztatTrenerka umiejętności psychospołecznych, coach z certyfikatem International Coach Federation (ICF), wykładowca akademicki, współwłaścicielka centrum szkoleniowego A-Empressa, redaktorka portalu OPsychologii.pl – Marzena Wojciechowska poprowadzi w AWF Poznań wykład z rozmową sterowaną pt.: „Siła komunikacji”. Przekonaj się, czego jeszcze możesz dowiedzieć się o porozumiewaniu i jak najlepiej wykorzystać tę wiedzę w praktyce! Wykład odbędzie się w środę, 12 grudnia o godz. 13 w sali 023 Budynku Dydaktycznego.

Czytaj więcej...

06.12 Miniatura Marzena Wojciechowska1Kodowanie czy rozkodowanie informacji – co w większym stopniu stanowi o skutecznym porozumiewaniu się? Czy bariera komunikacyjna istnieje? Czym w ogóle jest komunikacja? Na te i inne pytania odpowie Marzena Wojciechowska – trenerka biznesu, pedagog i szkoleniowiec – podczas wykładu z elementami warsztatu „Siła komunikacji” dla studentów Uczelni. Spotkanie odbędzie się 12 grudnia br. o godz. 13 w sali 023 w Budynku Dydaktycznym.

Czytaj więcej...

P1510908Jak być dobrym dietetykiem? Jak można zbudować ścieżkę kariery w jednej firmie? Od czego zacząć? Czy warto wyjechać do Australii do pracy? Jakich zarobków oczekiwać? Czym różni się sukces od kariery? Na te i inne pytania udzielali wczoraj odpowiedzi podczas wykładów, prezentacji i prelekcji zaproszeni goście i przedstawiciele pracodawców podczas Targów Pracy AWF.

Czytaj więcej...

P1270787 mPracodawcy z sektora sportu, wychowania fizycznego, fizjoterapii, zdrowia, urody, animacji i biznesu odwiedzą 9 maja br. naszą Akademię w ramach Targów Pracy. Zapraszamy na to wydarzenie wszystkich zainteresowanych pracą  studentów (także całe grupy wykładowe) i absolwentów.  

Czytaj więcej...

021Ile jest godzin praktyk? Po którym roku? Gdzie się odbywają? Czym różnią się studia na kierunku Wychowanie fizyczne od tych na Sporcie? Jakie mamy sekcje sportowe? Jak będą wyglądały egzaminy z pływania i kwalifikacje na kierunku Taniec w kulturze fizycznej? Jak przebiegają obozy? Na jakich kierunkach są?  - to tylko niektóre z wielu pytań, które zadawali kandydaci na studia podczas Drzwi Otwartych, które odbyły się w minioną sobotę, tj.14 kwietnia, w naszej Akademii.

Czytaj więcej...

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie oraz dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb, korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Użytkownik może kontrolować je za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z niniejszego serwisu internetowego, bez zmiany tych ustawień oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.
OK Nie wyrażam zgody