cdks onlinecdks online

                                                                                                                   

Wymagane dokumenty


1.) Formularz zgłoszeniowy na Studia Podyplomowe [doc]
2.) Odpis dyplomu ukończenia studiów wyższych
3.) Jedno zdjęcie legitymacyjne /3,5 x 4,5/- zdjęcie prosimy na odwrocie podpisać imieniem i nazwiskiem,
w przypadku przesłania zdjęcia w wersji elektronicznej wymagany jest format JPG, rozmiar 2 cm * 2,5 cm, rozdzielczość 300 DPI
4.) Zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do uczestnictwa w kursie Akademii Wychowania Fizycznego wystawione przez lekarza medycyny pracy lub lekarza posiadającego uprawnienia do przeprowadzania badań profilaktycznych (przyjmowane jest również kserokopia aktualnych sportowych okresowych badań lekarskich potwierdzona za zgodność z oryginałem) [pdf]

(dot. wybranych Kierunków, zaznaczono w opisach, np. Trener, Trenera Personalnego, Wychowania Fizycznego dla Nauczycieli, Form Gimnastyczno-Tanecznych i Fitness oraz Gimnastyki Korekcyjno-Kompensacyjnej)
5.) Dodatkowe oświadczenie do formularza zgłoszeniowego [doc]
6.) Potwierdzoną kserokopię
dowodu osobistego
7. ) Oświadczenie o niekaralności [pdf]  (wymagane WYŁĄCZNIE w przypadku kierunków o profilu trenerskim, np. SP Trenerskie)

Klauzula informacyjna dla Słuchacza do wydruku [pdf]

                                                                                                                                                           

Miejsce składania dokumentów:
Komplet dokumentów ( w koszulce A4) można dostarczyć osobiście lub wysłać listem poleconym na adres:

Akademia Wychowania Fizycznego
im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu
Centrum Doskonalenia Kadr i Szkolenia
ul. Królowej Jadwigi 27/39
61-871 Poznań


tel. 61 8 35 50 94/92
e-mail: 

Centrum Doskonalenia Kadr i Szkolenia mieści się:
Budynek główny AWF, ul. Królowej Jadwigi 27/39, I piętro, pokój 225 i 226.

 

Ważne informacje

W przypadku braku minimalnej liczby uczestników w grupie, zastrzegamy sobie prawo do przesunięcia terminu rozpoczęcia Studiów Podyplomowych lub Kursów.

Centrum Doskonalenia Kadr i Szkolenia prowadzi rekrutację na Kursy przez cały rok.
Termin uruchomienia dyscyplin zależy od liczebności grup. Dostępna jest oferta kursów instruktorskich z wielu dyscyplin sportu. Tryb oraz terminy zajęć dopasowujemy do grup danej specjalizacji i oczekiwań i możliwości Kursantów.

________________________________________________________________________________________________________
 

Jak się zapisać?[czytaj wiecej...]

Osoby zainteresowane konkretnym Kierunkiem proszone są o:
1. Dokonanie rejestracji w systemie Internetowej Rekrutacji Kandydatów (IRK): http://150.254.183.58/irk/irk/strony/logowaniekandydat.html
2. Dostarczenie wypełnionego formularza zgłoszeniowego oraz wymaganych dokumentów osobiście lub przesłanie listem poleconym na adres CDKiS lub: Kontakt mailowy / telefoniczny w celu wstępnego zapisania się i rezerwacji miejsca w grupie (należy podać: nazwę kursu/szkolenia/studiów + imię i nazwisko + numer telefonu + adres e-mailowy)
3. Śledzenie zakładki AKTUALNOŚCI, w której zamieszczamy bieżące informacje, dotyczące uruchamianych dyscyplin.
4. Oczekiwanie informacji mailowej na wskazany przez siebie adres. W momencie uzbierania się grupy na daną dyscyplinę CDKiS rozsyła maile do osób z prośbą o potwierdzenie uczestnictwa w celu zweryfikowania ostatecznej liczebności grupy.
5. Jeżeli grupa będzie liczyła min. 15 osób, wówczas otrzymają Państwo maila z informacją o wyznaczonym terminie rozpoczęcia kursu / studiów podyplomowych oraz możliwości podpisania umowy o naukę na studiach podyplomowych wraz z indywidualnym numerem subkonta, na które należy dokonać wpłaty za I semestr studiów podypl.
6. Przesłanie potwierdzenia dokonania wpłaty na email: www.awf.poznan.pl/cdks

Dokumenty i formularze zgłoszeniowe - dostępne są w zakładce:
Pliki do pobrania / Wymagane dokumenty: Studia podyplomowe lub Kursy

PIERWSZEJ WPŁATY ZA KURS / STUDIA PODYPLOMOWE NALEŻY DOKONAĆ DOPIERO PO UZYSKANIU INFORMACJI (DROGĄ MAILOWĄ) O URUCHOMIENIU DANEGO KIERUNKU (KURSU / STUDIÓW PODYPLOMOWYCH)

 

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie oraz dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb, korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Użytkownik może kontrolować je za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z niniejszego serwisu internetowego, bez zmiany tych ustawień oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.
OK Nie wyrażam zgody