AktualnościJan Paweł II w zbiorach AWF

Chwalcie Boga w waszym ciele, Papieże XX wieku wobec sportu i igrzysk olimpijskich oraz książki związane z turystyką pielgrzymkową można zobaczyć na wystawie przygotowanej przez Bibliotekę Główną AWF w Poznaniu a poświęconą kanonizacji Jana Pawła II.

czytaj więcej...

   


„Czy sport jest/może/powinien być sztuką?”

plak_maly
Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie  z cyku Otwartych Debat Akademickich. Interesujące wykłady już w najbliższy poniedziałek tj. 28 kwietnia br. o godz. 17 w Sali Senackiej AWF (budynek Rektoratu przy ul. Królowej Jadwigi 27/39). Tytuł poniedziałkowej debaty to: „Czy sport jest/może/powinien być sztuką?". Prosimy o zaproszenie na wykłady studentów.

czytaj więcej...

   


Godziny rektorskie

W celu umożliwienia jak największej liczbie studentów udziału w wyborach do Parlamentu Europejskiego, decyzją Prorektora ds. Studiów, dra hab. prof. AWF Andrzeja Wieczorka, w dniu 26 maja 2014 r. do godziny 12.00, obowiązywać będą godziny rektorskie.
   


Spotkanie integracyjne na Malcie

Biuro Współpracy z Zagranicą po raz kolejny zorganizowało atrakcję, tym razem nie tylko dla studentów programu Erasmus ale także dla studentów naszej uczelni.
"W piątek 11 kwietnia 2014 roku w godzinach popołudniowych odbyło się integracyjne spotkanie studentów, które z pewnością pozostanie dla wielu z nas zapamiętane na zawsze, bowiem wizyta w parku linowym może wiązać się ze sporym przerażeniem, zwłaszcza gdy dla niektórych jest to pierwszy raz na takiej wysokości!

czytaj więcej...

   


Uwaga pracownicy naukowi!

Informujemy, że istnieje możliwość wzięcia udziału w projekcie zakładającym odbycie płatnego stażu pracownika naukowego w przedsiębiorstwie.
Osoby zainteresowane proszone są o zapoznanie się z informacjami na ten temat:

czytaj więcej...

   


AWF w Turnieju o Puchar Rektora UAM

Pracownicy AWF 5 kwietnia br. wzięli udział w Turnieju Piłki Nożnej o III Puchar Rektorów Uczelni Publicznych Miasta Poznania organizowanym przez Rektora Uniwersytetu im. A. Mickiewicza prof. dra hab. Bronisława Marciniaka.

czytaj więcej...

   


Dni Papieskie 23-25 kwietnia 2014

W przededniu uroczystości kanonizacyjnych Ojca Świętego, Jana Pawła II społeczność akademicka Politechniki Poznańskiej wraz z pracownikami poznańskich szkół wyższych, pragnie uczcić to niezwykle podniosłe wydarzenie organizując  Dni Papieskie.

czytaj więcej...

   


Wybrano Miss AWF 2014

Monika Świetlicka, studentka I roku Wydziału Turystyki i Rekreacji zdobyła tytuł najpiękniejszej studentki AWF w Poznaniu i jednocześnie wygrała wycieczkę do słonecznej Hiszpanii.
II Wicemiss została Magdalena Bultrowicz, a tytuł I Wicemiss i Miss Publiczności zdobyła Manuela Mayea Fabregas. Miss Internetu wybrano natomiast Renatę Szklarską, a Miss Foto - Karolinę Wachońską.

czytaj więcej...

   


ERASMUS+ - nowe katalogi przedmiotów na rok akad. 2014/15

Uprzejmie informujemy, że w Biurze Współpracy z Zagranicą przygotowywane są nowe katalogi przedmiotów do realizacji zajęć ze studentami zagr. w roku akad. 2014/2015.

czytaj więcej...

   


Zaproszenie

Zarząd Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej- Ognisko AWF Poznań zaprasza Panie na
ZAJĘCIA Z GIMNASTYKI REKREACYJNEJ PRZY MUZYCE.

czytaj więcej...

   


Pływaczki AWF Poznań potwierdziły swoją klasę

W zakończonych w miniony weekend finałach Akademickich Mistrzostw Polski, reprezentacja kobiet zdobyła w klasyfikacji drużynowej v-ce Mistrzostwo Polski!

czytaj więcej...

   


Kursy wychowawców kolonijnych i kierowników wypoczynku

Fundacja na rzecz AWF w Poznaniu zaprasza na kursy wychowawców kolonijnych i kierowników wypoczynku! Kursy przeznaczone są tylko i wyłącznie dla studentów lub absolwentów AWF.

czytaj więcej...

   


Zostań ambasadorem PREZI na naszej uczelni – przedłużony termin nadsyłania zgłoszeń !!!

Jeżeli lubisz dzielić się swoimi zainteresowaniami i pomysłami za pomocą innowacyjnych narzędzi multimedialnych, znasz możliwości jakie daje aplikacja PREZI i masz doświadczenie w tworzeniu ciekawych prezentacji to weź udział w konkursie na Ambasadora Prezi na naszej uczelni w roku akademickim 2014/2015. Termin nadsyłania zgłoszeń to 1 maj 2014 roku.

czytaj więcej...

   


Formularz Sportowca

W celu stworzenia bazy sportowców/studentów AWF Poznań, przydatnej między innymi przy przyznawaniu stypediów, urlopów oraz IOS lub ITS, na wnoisek Pełnomocnika JM Rektora AWF ds. Sportu, stworzono specjalny formularz rejestracyjny.
Wszystkich czynnie uprawiających sport, prosimy o pilne wypełnienie formularza.
LINK DO FORMULARZA
   


Konkurs na najciekawszą lekcję wychowania fizycznego

Członkowie Komitetu Organizacyjnego mają zaszczyt zaprosić studentów Uczelni kształcących przyszłych nauczycieli wychowania fizycznego do wzięcia udziału w VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu im. Eugeniusza Piaseckiego pt.: Lekcja   wychowania  fizycznego realizująca podstawę programową z wykorzystaniem atrakcyjnych form aktywności fizycznej.

czytaj więcej...

   
Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu im.Eugeniusza Piaseckiego         intranet mapa strony kontakt