AktualnościŻyczenia Wielkanocne

kartka_2014
   


AWF w Turnieju o Puchar Rektora UAM

Pracownicy AWF 5 kwietnia br. wzięli udział w Turnieju Piłki Nożnej o III Puchar Rektorów Uczelni Publicznych Miasta Poznania organizowanym przez Rektora Uniwersytetu im. A. Mickiewicza prof. dra hab. Bronisława Marciniaka.

czytaj więcej...

   


Dni Papieskie 23-25 kwietnia 2014

W przededniu uroczystości kanonizacyjnych Ojca Świętego, Jana Pawła II społeczność akademicka Politechniki Poznańskiej wraz z pracownikami poznańskich szkół wyższych, pragnie uczcić to niezwykle podniosłe wydarzenie organizując  Dni Papieskie.

czytaj więcej...

   


Wybrano Miss AWF 2014

Monika Świetlicka, studentka I roku Wydziału Turystyki i Rekreacji zdobyła tytuł najpiękniejszej studentki AWF w Poznaniu i jednocześnie wygrała wycieczkę do słonecznej Hiszpanii.
II Wicemiss została Magdalena Bultrowicz, a tytuł I Wicemiss i Miss Publiczności zdobyła Manuela Mayea Fabregas. Miss Internetu wybrano natomiast Renatę Szklarską, a Miss Foto - Karolinę Wachońską.

czytaj więcej...

   


ERASMUS+ - nowe katalogi przedmiotów na rok akad. 2014/15

Uprzejmie informujemy, że w Biurze Współpracy z Zagranicą przygotowywane są nowe katalogi przedmiotów do realizacji zajęć ze studentami zagr. w roku akad. 2014/2015.

czytaj więcej...

   


Zaproszenie

Zarząd Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej- Ognisko AWF Poznań zaprasza Panie na
ZAJĘCIA Z GIMNASTYKI REKREACYJNEJ PRZY MUZYCE.

czytaj więcej...

   


Rekrutacja Trenerów Osiedlowych

Fundacja na rzecz Akademii Wychowania Fizycznego im. E. Piaseckiego poszukuje kandydatów na stanowisko Trenera Osiedlowego w ramach programu finansowanego ze środków Wydziału Sportu Urzędu Miasta Poznania.

czytaj więcej...

   


Pływaczki AWF Poznań potwierdziły swoją klasę

W zakończonych w miniony weekend finałach Akademickich Mistrzostw Polski, reprezentacja kobiet zdobyła w klasyfikacji drużynowej v-ce Mistrzostwo Polski!

czytaj więcej...

   


Wystawa w Bibliotece Głównej AWF

BG zaprasza w dniach od 15.04 do 18.05.2014r. do Czytelni na okolicznościową wystawę: Jan Paweł II w zbiorach Biblioteki Głównej AWF.
   


Kursy wychowawców kolonijnych i kierowników wypoczynku

Fundacja na rzecz AWF w Poznaniu zaprasza na kursy wychowawców kolonijnych i kierowników wypoczynku! Kursy przeznaczone są tylko i wyłącznie dla studentów lub absolwentów AWF.

czytaj więcej...

   


Zostań ambasadorem PREZI na naszej uczelni – przedłużony termin nadsyłania zgłoszeń !!!

Jeżeli lubisz dzielić się swoimi zainteresowaniami i pomysłami za pomocą innowacyjnych narzędzi multimedialnych, znasz możliwości jakie daje aplikacja PREZI i masz doświadczenie w tworzeniu ciekawych prezentacji to weź udział w konkursie na Ambasadora Prezi na naszej uczelni w roku akademickim 2014/2015. Termin nadsyłania zgłoszeń to 1 maj 2014 roku.

czytaj więcej...

   


Formularz Sportowca

W celu stworzenia bazy sportowców/studentów AWF Poznań, przydatnej między innymi przy przyznawaniu stypediów, urlopów oraz IOS lub ITS, na wnoisek Pełnomocnika JM Rektora AWF ds. Sportu, stworzono specjalny formularz rejestracyjny.
Wszystkich czynnie uprawiających sport, prosimy o pilne wypełnienie formularza.
LINK DO FORMULARZA
   


Konkurs na najciekawszą lekcję wychowania fizycznego

Członkowie Komitetu Organizacyjnego mają zaszczyt zaprosić studentów Uczelni kształcących przyszłych nauczycieli wychowania fizycznego do wzięcia udziału w VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu im. Eugeniusza Piaseckiego pt.: Lekcja   wychowania  fizycznego realizująca podstawę programową z wykorzystaniem atrakcyjnych form aktywności fizycznej.

czytaj więcej...

   
Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu im.Eugeniusza Piaseckiego         intranet mapa strony kontakt